Darovanie vajíčok

Liečba prostredníctvom darovaného vajíčka je jediná metóda, ako pomôcť žene, u ktorej zlyhali všetky pokusy o počatie dieťaťa prostredníctvom vlastného vajíčka. Aby sme mohli takej žene pomôcť, potrebujeme vajíčko darkyne, bez pomoci ktorej by tieto ženy nikdy nedostali šancu porodiť zdravé dieťa. Darovanie vajíčok tak môže dopomôcť k vytvoreniu šťastnej rodiny. Poskytujeme najvyššiu možnú kompenzáciu straty času a zárobku počas liečby u nás. (1000 ,- EUR)

Informácie pre darkyne vajíčok

  1. Ak máte záujem o darovanie, vyplňte prosím kontaktný formulár. V uvedenom formulári Vás požiadame len o základné informácie a na jeho základe Vás budeme kontaktovať. Ozve sa Vám koordinátorka, ktorá si s Vami dohodne stretnutie a vysvetlí potrebné informácie. Prípadne nás môžete kontaktovať priamo aj telefonicky.
  2. Počas prvej návštevy sa stretnete s lekárom. Okrem konzultácie absolvujete odber krvi na hormonálne a genetickému vyšetrenie a testy na pohlavne prenosné choroby.
  3. Pokiaľ budú Vaše výsledky v poriadku a akonáhle budeme mať vhodnú príjemkyňu, začneme hormonálnu liečbu.
  4. Hormonálna príprava trvá priemerne 10 dní, bude vyžadovať 2-3 ultrazvukové vyšetrenia, prípadne spojené s odberom krvi. Minimálne dva dni dopredu sa dozviete termín odberu vajíčok. Počas liečby ste pod dohľadom lekára a našej koordinátorky.
  5. Odber vajíčok robíme v krátkodobej celkovej anestézii. Po odbere Vás prevezieme na izbu, kde si oddýchnete. Po zákroku môžete v sprievode zodpovednej osoby odísť
Darovanie vajíčok môže dopomôcť k vytvoreniu šťastnej rodiny
Darovanie vajíčok môže dopomôcť k vytvoreniu šťastnej rodiny